Dovolenka na vlastnom dvore každý deň – bazény od Sunny Pools

Bazény na mieru pre dokonalý relax celej vašej rodiny

Naše bazény sú garanciou pohodlia a rekreácie pre celú rodinu. Predstavujú investíciu, ktorá sa vám v priebehu rokov vráti a navyše zvýši hodnotu celej vašej nehnuteľnosti. Bazény vyrábame na mieru, čiže presne zapadnú do priestoru a stanú sa dizajnovým a reprezentatívnym doplnkom vášho domu.

Bazény pre zábavu, oddych i cvičenie

Bazény sú ideálnym miestom pre trávenie spoločných chvíľ s rodinou, obzvlášť s deťmi. Poskytujú priestor pre neuveriteľné množstvo rôznych hier a neobmedzenej zábavy. Navyše si môžete užívať príjemné plávanie bez pohľadov divákov, v maximálnom súkromí vášho pozemku. A to kedykoľvek sa vám zachce. Obzvlášť v letných horúčavách je pocit ponoriť sa do vody a vychutnávať si osvieženie celého tela doslova na nezaplatenie. Taktiež je mýtom, že bazény sú extrémne náročné na údržbu. Tento problém rýchlo a šetrne vyriešia účinné prípravy a prostriedky, ktoré dostať v mnohých predajniach. Bazény sú vítanými pomocníkmi pri udržiavaní kondičky, keďže plávanie vo všeobecnosti predstavuje jedno z najúčinnejších spôsobov cvičenia. U nás garantujeme prvotriedne bazény na mieru a poskytnutie komplexných služieb – cenová ponuka, dodanie, montáž, údržba, záručný aj pozáručný servis. Kontaktujte nás pre viac informácií. Postaráme sa, aby ste si čím skôr mohli vychutnať kúpanie vo vlastnom bazéne.

Materiál a jeho vlastnosti

Bazény sú vyrábané z materiálu Polystone z nemeckej spoločnosti Röchling Engineering Plastics. Materiál Polystone je určený na stavbu interiérových a exteriérových bazénov. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a zároveň vynikajúcou húževnatosťou. Má vysokú chemickú odolnosť, tiež voči poveternostným vplyvom. Zároveň je zdravotne nezávadný. Bazény ponúkame vo farbách modrá, biela a sivá o hrúbke materiálu 6mm alebo 8mm. Hrúbka použitého materiálu závisí od tvaru a veľkosti bazéna. Bazén je dodaný už vystužený zvislým rebrovaním vo vzdialenosti max. 500mm od seba. Obsahuje aj oceľovú výstuž pre betonáž zvislých stien. Na vaše želanie môže byť bazén skombinovaný v dvoch farbách, napr. na schodisku v bazéne v bielom prevedení môžu byť dané modré nášľapy. Každý bazén má obložené bočné steny izoláciou – extrudovaným polystyrénom ROOFMATE SL hrúbky 30 mm. Používa sa aj na stvrdnutú betónovú dosku, na ktorú bazén kladieme. Slúži ako tepelná izolácia dna bazéna.

Záruka

Na teleso plastového bazéna poskytujeme záruku 36 mesiacov. Na bazénové príslušenstvo poskytujeme záruku 24 mesiacov. Záruka platí na štandardné tvary bazénov aj atypické.

Zistite cenu Vášho nového bazénu na mieru.