Dovolenka na vlastnom dvore každý deň – bazény od Sunny Pools

Bazény pre dokonalý relax celej vašej rodiny

Naše bazény sú garanciou pohodlia a rekreácie pre celú rodinu. Predstavujú investíciu, ktorá sa vám v priebehu rokov vráti a navyše zvýši hodnotu celej vašej nehnuteľnosti. Bazény vyrábame na mieru, čiže presne zapadnú do priestoru a stanú sa dizajnovým a reprezentatívnym doplnkom vašej záhrady.

Bazény pre dokonalý relax celej vašej rodiny

Bazény pre zábavu, oddych i cvičenie

Bazény sú ideálnym miestom pre trávenie spoločných chvíľ s rodinou, obzvlášť s deťmi. Poskytujú priestor pre neuveriteľné množstvo rôznych hier a neobmedzenej zábavy. Navyše si môžete užívať príjemné plávanie bez pohľadov divákov, v maximálnom súkromí vášho pozemku. A to kedykoľvek sa vám zachce. Obzvlášť v letných horúčavách je pocit ponoriť sa do vody a vychutnávať si osvieženie celého tela doslova na nezaplatenie. Je mýtom, že sú extrémne náročné na údržbu. Tento problém rýchlo a šetrne vyriešia účinné prípravy a prostriedky, ktoré vám vieme samozrejme odporúčať, a aj dodať. Bazény sú vítanými pomocníkmi pri udržiavaní kondičky, keďže plávanie vo všeobecnosti predstavuje jedno z najúčinnejších spôsobov cvičenia. Postaráme sa, aby ste si čím skôr mohli vychutnať kúpanie vo vlastnom bazéne.

Materiál a jeho vlastnosti

Bazény sú vyrábané z materiálu Polystone (polypropylén) od nemeckej spoločnosti Röchling Engineering Plastics. Materiál Polystone je určený na stavbu interiérových aj exteriérových bazénov. Vyznačuje sa vysokou stálefarebnosťou, pevnosťou a zároveň vynikajúcou húževnatosťou. Má vysokú chemickú odolnosť, tiež voči poveternostným vplyvom. Zároveň je zdravotne nezávadný. Bazény ponúkame vo farbách modrá a biela o hrúbke materiálu 6mm a 8mm. Hrúbka použitého materiálu závisí od tvaru a veľkosti bazéna. Bazén je dodaný už vystužený zvislým rebrovaním vo vzdialenosti max. 500mm od seba. Obsahuje aj oceľovú výstuž pre betonáž zvislých stien. Na vaše želanie môže byť bazén skombinovaný v dvoch farbách, napr. na schodisku v bazéne v bielom prevedení môžu byť dané modré nášľapy. Každý bazén má obložené bočné steny izoláciou – extrudovaným polystyrénom ROOFMATE SL hrúbky 30 mm, ktorý sa používa aj na stvrdnutú betónovú dosku, na ktorú bazén kladieme. Slúži ako tepelná izolácia bočných stien a dna bazéna.

Bazény na mieru ako vstup do sveta exkluzívneho relaxu

Zažite luxus, slobodu a nekonečné možnosti, vyberte si bazény na mieru. V Sunny Pools sme expertmi na vytvorenie bazénov, ktoré sú tak unikátne, ako vy. Naše bazény sa môžu stať centrálnym bodom vašej záhrady, miestom, kde sa stretne celá rodina a priatelia. Vybrať si môžete z rôznych materiálov, tvarov a príslušenstva, aby ste získali bazén, ktorý presne zapadne do vášho životného štýlu a estetických predstáv.

Bazény na mieru a ich nevyčísliteľné výhody pre váš domov a zdravie

Investícia do bazény na mieru je investícia do kvality vášho života. Nielenže zvyšuje hodnotu vašej nehnuteľnosti, ale aj vám poskytuje možnosť relaxovať v súkromí vášho domova kedykoľvek sa vám zachce. Naše bazény sú vyrábané z odolných a dlhotrvajúcich materiálov, ktoré zaručujú minimálnu potrebu údržby. Môžete si teda užívať neobmedzenú zábavu, cvičenie a relaxáciu bez obáv z dlhodobých nákladov na údržbu.

Vyberte si bazény na mieru pre každý vkus a rozpočet

Chápeme, že každý zákazník je jedinečný a má rôzne požiadavky. Preto ponúkame širokú škálu možností, od kopaných bazénov, bazénov do zeme, malých bazénov do zeme, plastových bazénov do zeme a plastových bazénov na mieru až po fóliové bazény. Rovnako poskytujeme rôzne možnosti zastrešenia bazéna, vrátane posuvného zastrešenia bazéna s cenovými možnosťami pre každý rozpočet. Našou prioritou je prekrytie bazénov jednokoľajové, ktoré zaručuje bezpečnosť a dlhú životnosť vašej investície. Bez ohľadu na váš výber, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ideálnu variantu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

Na teleso plastového bazéna poskytujeme záruku 36 mesiacov. Na bazénové príslušenstvo poskytujeme záruku 24 mesiacov. Záruka platí na štandardné tvary bazénov aj atypické.

individiálny prístup

Niektorí z vás majú jasnú predstavu, iní potrebujú poradiť, či už pri umiestnení bazéna na pozemku alebo aj jeho príslušenstva. Odporúčame osobné nezáväzné stretnutie, ideálne na mieste realizácie. S každým zákazníkom priamo na pozemku konzultujeme konkrétne technické a pozičné riešenie. Je pre nás dôležité vidieť aj prístup na pozemok. Podľa toho volíme buď výrobu skeletu bazéna na mieste realizácie alebo výrobu v dielni. Následne na základe konzultácie vypracujeme cenovú ponuku s požadovaným príslušenstvom, komplet aj so zapojením bazénovej technológie a s dopravou. Keďže bazén a zastrešenie sú vyrábané na mieru, typizované skelety vopred pripravené a umiestnené v sklade u nás nenájdete. Na našej stránke, preto cenník skeletov, ani zastrešení uvedený nemáme.

Máte otázky?

  • Kde v záhrade máme bazén umiestniť?
  • Kde odporúčate umiestniť bazénovú technológiu, v zemi alebo nad zemou?
  • Akú veľkosť bazéna si máme zvoliť?
  • Lepšia voľba je plastová šachta alebo betónová?
  • Aké príslušenstvo ponúkate?
  • Aké bazénové zariadenia odporúčate a ako slúžia?
  • Akých rozmerov mám pripraviť výkop?
  • Dostanem od vás technické výkresy k stavebným prácam?
  • Je starostlivosť o bazén náročná?

Toto je len pár otázok, ktorými nás zahŕňate a my vám radi na ne odpovieme.

VYSKÚŠAJTE RÝCHLU ONLINE KALKULÁCIU

ZISTITE CENU VÁŠHO NOVÉHO BAZÉNU NA MIERU