Dovolenka na vlastnom dvore každý deň – bazény od Sunny Pools

Bazény pre dokonalý relax celej vašej rodiny

Naše bazény sú garanciou pohodlia a rekreácie pre celú rodinu. Predstavujú investíciu, ktorá sa vám v priebehu rokov vráti a navyše zvýši hodnotu celej vašej nehnuteľnosti. Bazény vyrábame na mieru, čiže presne zapadnú do priestoru a stanú sa dizajnovým a reprezentatívnym doplnkom vašej záhrady.

Bazény pre zábavu, oddych i cvičenie

Bazény sú ideálnym miestom pre trávenie spoločných chvíľ s rodinou, obzvlášť s deťmi. Poskytujú priestor pre neuveriteľné množstvo rôznych hier a neobmedzenej zábavy. Navyše si môžete užívať príjemné plávanie bez pohľadov divákov, v maximálnom súkromí vášho pozemku. A to kedykoľvek sa vám zachce. Obzvlášť v letných horúčavách je pocit ponoriť sa do vody a vychutnávať si osvieženie celého tela doslova na nezaplatenie. Je mýtom, že sú extrémne náročné na údržbu. Tento problém rýchlo a šetrne vyriešia účinné prípravy a prostriedky, ktoré vám vieme samozrejme odporúčať, a aj dodať. Bazény sú vítanými pomocníkmi pri udržiavaní kondičky, keďže plávanie vo všeobecnosti predstavuje jedno z najúčinnejších spôsobov cvičenia. Postaráme sa, aby ste si čím skôr mohli vychutnať kúpanie vo vlastnom bazéne.

Materiál a jeho vlastnosti

Bazény sú vyrábané z materiálu Polystone (polypropylén) od nemeckej spoločnosti Röchling Engineering Plastics. Materiál Polystone je určený na stavbu interiérových aj exteriérových bazénov. Vyznačuje sa vysokou stálefarebnosťou, pevnosťou a zároveň vynikajúcou húževnatosťou. Má vysokú chemickú odolnosť, tiež voči poveternostným vplyvom. Zároveň je zdravotne nezávadný. Bazény ponúkame vo farbách modrá a biela o hrúbke materiálu 6mm a 8mm. Hrúbka použitého materiálu závisí od tvaru a veľkosti bazéna. Bazén je dodaný už vystužený zvislým rebrovaním vo vzdialenosti max. 500mm od seba. Obsahuje aj oceľovú výstuž pre betonáž zvislých stien. Na vaše želanie môže byť bazén skombinovaný v dvoch farbách, napr. na schodisku v bazéne v bielom prevedení môžu byť dané modré nášľapy. Každý bazén má obložené bočné steny izoláciou – extrudovaným polystyrénom ROOFMATE SL hrúbky 30 mm, ktorý sa používa aj na stvrdnutú betónovú dosku, na ktorú bazén kladieme. Slúži ako tepelná izolácia bočných stien a dna bazéna.

Záruka

Na teleso plastového bazéna poskytujeme záruku 36 mesiacov. Na bazénové príslušenstvo poskytujeme záruku 24 mesiacov. Záruka platí na štandardné tvary bazénov aj atypické.

Niektorí z vás majú jasnú predstavu, iní potrebujú poradiť, či už pri umiestnení bazéna na pozemku alebo aj jeho príslušenstva. Odporúčame osobné nezáväzné stretnutie, ideálne na mieste realizácie. S každým zákazníkom priamo na pozemku konzultujeme konkrétne technické a pozičné riešenie. Je pre nás dôležité vidieť aj prístup na pozemok. Podľa toho volíme buď výrobu skeletu bazéna na mieste realizácie alebo výrobu v dielni. Následne na základe konzultácie vypracujeme cenovú ponuku s požadovaným príslušenstvom, komplet aj so zapojením bazénovej technológie a s dopravou. Keďže bazén a zastrešenie sú vyrábané na mieru, typizované skelety vopred pripravené a umiestnené v sklade u nás nenájdete. Na našej stránke, preto cenník skeletov, ani zastrešení uvedený nemáme.

Máte otázky?

  • Kde v záhrade máme bazén umiestniť?
  • Kde odporúčate umiestniť bazénovú technológiu, v zemi alebo nad zemou?
  • Akú veľkosť bazéna si máme zvoliť?
  • Lepšia voľba je plastová šachta alebo betónová?
  • Aké príslušenstvo ponúkate?
  • Aké bazénové zariadenia odporúčate a ako slúžia?
  • Akých rozmerov mám pripraviť výkop?
  • Dostanem od vás technické výkresy k stavebným prácam?
  • Je starostlivosť o bazén náročná?

Toto je len pár otázok, ktorými nás zahŕňate a my vám radi na ne odpovieme.

Zistite cenu Vášho nového bazénu na mieru.