Príslušenstvo k bazénom je záruka pohodlného a bezpečného kúpania

Príslušenstvo k bazénom je záruka
pohodlného a bezpečného kúpania

V Sunny Pools ponúkame okrem bazénov aj kvalitné príslušenstvo k bazénom, ktoré vám spríjemní pobyt vo vode. Tá bude dokonale čistá a v ideálnej teplote. Vhodné príslušenstvo k bazénom zároveň prispeje aj k bezpečnosti pri plávaní či samotnom vchádzaní/vychádzaní.

Prvotriedne príslušenstvo k bazénom, ktoré oceníte

U nás nájdete príslušenstvo k bazénom, ktoré prispeje k ich komfortnejšiemu užívaniu. Medzi najobľúbenejšie príslušenstvo k bazénom patrí vnútorné i vonkajšie plastové schody s protišmykovou úpravou . K zvýšeniu atraktivity bazéna prispeje podvodné osvetlenie. Slanú vodu zabezpečí solonizačné zariadenie. Takáto voda nemá chlórový zápach, nevysušuje a nedráždi pokožku. Má prirodzené antiseptické účinky a eliminuje tvorbu rias aj výskyt mikroorganizmov, ktoré sa zvyknú vyskytovať vo vode. Túžite si dobre zaplávať aj v menšom bazéne? Zaiste oceníte protiprúdové zariadenie, ktoré taktiež patrí medzi populárne príslušenstvo k bazénom. Náš sortiment myslí aj na ohrev vody – či už sa rozhodnete pre elektrický ohrev alebo tepelné čerpadlo či výmenník. Ak neviete, aké príslušenstvo k bazénom je pre váš bazén osožné, kontaktujte nás. Naše komplexné služby totiž nezahŕňajú len dodanie, montáž, údržbu, záručný aj pozáručný servis, ale i odborné poradenstvo.

Zaujala Vás ponuka naších bazénov vyrábaných na mieru?

Pri objednávke plastového bazéna rôzneho tvaru aj s jeho príslušenstvom vám poskytneme zľavu z cenníkovej ceny vo výške 20%.