Moderné a dizajnové bazény do zeme ako vaše súkromné kúpalisko

Moderné a dizajnové bazény do zeme ako vaše súkromné kúpalisko

Bazény do zeme sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú v súkromí užiť príjemné osvieženie bez hluku a špliechania ďalších desiatok ľudí. Zaiste uznáte, že počas teplých dní nie je nič lepšie ako sa ponoriť do osviežujúcej vody a dopriať si plávanie bez obmedzení. Bazény do zeme sa o to postarajú.

Bazény do zeme ako štýlový prvok domácnosti

Bazény do zeme predstavujú vaše súkromné domáce kúpalisko, ktoré je vám k dispozícii nonstop a ktoré je zárukou, že nikdy nebude praskať vo švíkoch. Ak máte malé deti, odporúčame bazény do zeme so schodmi – rohové schodisko, rohové s rozšíreným jedným schodom alebo schodisko po celej šírke bazéna, ktorý je bezpečný pre detské hravé aktivity.

Pre aktívnych plavcov ponúkame bazénové zariadenie Protiprúd, napevno zabudované do steny bazéna. Toto zariadenie vytvára prúd vody, proti ktorému je možné plávať a nedoplávať ku koncu bazéna. Je určené pre aktívnych plavcov aj v menších bazénoch alebo aj pre ľudí, ktorí trpia bolesťami chrbtice.

Ako sa bazény do zeme stanú dokonalými dizajnovými prvkami? Osvetlíte ich. Garantujeme, že nočné plávanie bude mať úplne iný rozmer a bazény do zeme navyše získajú akýsi extra estetický bonus. V našej ponuke nájdete bazény do zeme, ktoré pre vás vyrobíme na mieru, s dôrazom na použitie najmodernejších technológií a prvotriednych izolačných materiálov.

Postaráme sa, aby vám vaše bazény do zeme robili radosť dlhé roky. Kontaktujte nás a buďte tak o krok bližšie k vlastnému bazénu.

Zistite cenu Vášho nového bazénu na mieru.