Rekonštrukcia bazénov

Potrebujete zrekonštruovať bazén?

Aj váš bazén je opotrebovaný? Stráca sa z neho voda a potrebuje opraviť? V žiadnom prípade nechcete búrať ani kopať? Vieme vám pomôcť a zrekonštruovať akýkoľvek tvar bazéna. Vieme to urobiť dvoma spôsobmi. Dovozom plastového skeletu alebo potiahnutím stien fóliou. Používame bazénovú fóliu ALKORPLAN RENOLIT. Môžete si vybrať z viacerých farebných odtieňov aj mozaikových dekorov. Nášľapy na schodisko používame protišmykovú fóliu. Táto fólia je vyrobená z mäkčeného PVC (PVC-P), ktorá odoláva plesniam, zvetrávaniu, vyniká vysokou UV stabilitou a stálofarebnosťou. Je extrémne oderuvzdorná a vďaka tomu odolná proti pretrhnutiu.

Potrebujete zrekonštruovať bazén?

Ako začína rekonštrukcia bazénov?

Pred samotnou rekonštrukciou je nutná obhliadka bazéna. Dôležité je vedieť aké sú pôvodné prechody, v akom stave sú rozvody vody, niektoré bazény nemajú riešenú hydrauliku a cirkuláciu vody. Ak bazén fungoval bez technológie, je potrebné pripraviť technologické otvory atď. Po stavebnej činnosti sa môžeme venovať povrchovej úprave. Na steny existujúceho bazéna pripevníme medzivrstvu geotextílie Filtek 500g/m²a kotviace lišty. Na tieto potom pripevníme vami vybraný odtieň fólie.

  • Cenovú kalkuláciu radi vypracujeme po všetkých technických otázkach a posúdení spôsobu opravy.
  • Vzhľadom k časovej náročnosti robíme rekonštrukcie v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji.
  • Cieľom rekonštrukcie je predĺženie životnosti vášho bazéna. Po rekonštrukcii bazén bude fungovať dlhú dobu

Na teleso plastového bazéna poskytujeme záruku 36 mesiacov. Na bazénové príslušenstvo poskytujeme záruku 24 mesiacov. Záruka platí na štandardné tvary bazénov aj atypické.

VYSKÚŠAJTE RÝCHLU ONLINE KALKULÁCIU

ZISTITE CENU VÁŠHO NOVÉHO BAZÉNU NA MIERU