Materiál

Prečo je nutné používať materiál len tej najvyššej kvality

U zastrešenia bazéna platí, že je vždy nutné používať materiál len tej najvyššej kvality, pretože bazén vďaka chemickej úprave vody, vytvára pomerne agresívne prostredie, ktoré napadá všetky korózne materiály. Zastrešenie je vyrobené z hliníkových profilov. Ako výplň sa používajú polykarbonátové dosky Makrolon a všetok spojovací materiál je nerezový. 

Prečo je nutné používať materiál len tej najvyššej kvality

Farebné vyhotovenia hliníkových profilov

ZASTREŠENIE MÔŽE DOKONALE LADIŤ S PROSTREDÍM, ČI S OKOLÍM DOMU. STAČÍ SI VYBRAŤ Z FAREBNÝCH MOŽNOSTÍ.

Farby hliníkových profilov

Strieborná RAL 9006

Biela RAL 9010

Antracitová DB 703

Imitácia dreva „borovica“

Bronzová

Farby polykarbonátov

Konštrukcia zastrešenia bazénov je vyplnená dutinkovým polykarbonátom: jednokomorový 10 mm, jednokomorový 8 mm, jednokomorovým 6mm alebo kompaktným polykarbonátom 4 mm.

V noci alebo v chladných a oblačných dňoch dochádza k pomalšiemu ochladzovaniu vody a vzduchu. Vonkajšia plocha všetkých polykarbonátových dosiek je pokrytá vrstvou vysoko kvalitnej UV stabilizácie. Dokáže absorbovať účinky škodlivého UV žiarenia a zabraňuje znehodnoteniu, praskaniu a nežiadúcim zmenám farby polykarbonátu.

Číry kompaktný

Čiry jednokomorový

Farebné prevedenie pojazdových dráh

Sú vyrobené z eloxovaných alebo práškovo – lakovaných hliníkových profilov. Počet koľajníc pojazdovej dráhy korešponduje s počtom segmentov vytvárajúcim zastrešenie bazénov. Pri zastrešení bazénov je možno nainštalovať elektrický posun na solárnu energiu.

Strieborná

Bronzová

Aretácia segmentov

Systém poloautomatický je spoločný pre všetky typy dráh. Zaaretuje segmenty v konečnej pozícii pri zatváraní zastrešenia bazénov. Pre opätovnú možnosť posunu segmentov je potrebné vytiahnuť páčku aretácie. Výhodou je, že každý segment môže byť presúvaný v obidvoch smeroch nezávisle na inom segmente.

Automatický systém zaaretuje a odblokuje všetky segmenty naraz (prvý segment sa zamyká ručne). Presun segmentov je synchronizovaný, každý segment tlačí alebo ťahá ten nasledujúci.

VYSKÚŠAJTE RÝCHLU ONLINE KALKULÁCIU

ZISTITE CENU VÁŠHO NOVÉHO BAZÉNU NA MIERU