Posuvné zastrešenie bazéna CENA

Čo je posuvné zastrešenie bazéna a ako sa určuje cena?

Posuvné zastrešenie bazéna je moderné riešenie, ktoré pridáva eleganciu, bezpečnosť a funkčnosť každému bazénu. Cena je samozrejme jedným z faktorov, na ktoré by ste nemali zabúdať pri jeho výbere. U nás v Sunny Pools nájdete cenovo dostupné riešenia, ktoré spájajú kvalitu s efektívnosťou. Cena pre posuvné zastrešenie bazéna je tvorená podľa rôznych parametrov, vrátane materiálu, veľkosti a dodatočných funkcií, čo vám umožní prispôsobiť si produkt podľa vašich potrieb a finančných možností.

posuvné zastrešenie bazéna cena

Bazény vyrábané na mieru

Ponúkame bazény ľubovoľného tvaru a vami požadovaného rozmeru.

Posuvné zastrešenie bazéna, výhody a cena

Posuvné zastrešenie bazéna nemusí byť prekážkou na ceste k vysnívanému bazénu. Výhody, ktoré toto riešenie prináša, sú viaceré. Po prvé, posuvný mechanizmus umožňuje jednoduché otvorenie a zatvorenie, čím sa výrazne zvyšuje používateľský komfort. Po druhé, šetrí energiu, pretože teplota vody sa dlhšie udrží. Napokon, estetický vzhľad a moderný dizajn sú ďalšími bonusmi, ktoré vám toto zastrešenie prinesie.

Ako posuvné zastrešenie bazéna zapadá do celkového konceptu bazénových riešení

Posuvné zastrešenie bazéna je kompatibilné s rôznymi typmi bazénov, či už ide o bazény na mieru, kopané bazény alebo bazény do zeme. Nezabúdajme ani na malé bazény do zeme, plastové bazény do zeme, plastové bazény na mieru či fóliové bazény. Každý z týchto typov bazénov môže profitovať z výhod posuvného zastrešenia. Okrem toho, ak hľadáte alternatívy, zastrešenie bazéna alebo prekrytie bazénov jednokoľajové sú tiež voľby, ktoré môžete zvážiť.

VYSKÚŠAJTE RÝCHLU ONLINE KALKULÁCIU

ZISTITE CENU VÁŠHO NOVÉHO BAZÉNU NA MIERU