Rekonštrukcia starých bazénov

Aj váš bazén je opotrebovaný, stráca sa z neho voda a potrebuje opraviť? V žiadnom prípade nechcete búrať ani kopať? Vieme vám pomôcť a zrekonštruovať akýkoľvek tvar bazéna. 

Používame bazénovú fóliu ALKORPLANE. Môžete si vybrať z viacerých farieb, odtieňov aj mozaikových dekorov. 

Pokiaľ máte betónový bazén, ktorý každý rok ošetrujete náterom alebo vám postupom času začal praskať a praskanie skeletu sa nedá zastaviť je riešením vyvložkovanie ťažkou fóliou Alkorplane. Táto fólia je vyrobená z mäkčeného PVC (PVC-P), ktorá odoláva plesniam, zvetrávaniu, vyniká vysokou UV stabilitou a stálofarebnosťou. Je extrémne oderuvzdorná a vďaka tomu odolná proti pretrhnutiu. 

Pred samotnou rekonštrukciou je nutná obhliadka bazéna. Dôležité je vedieť aké sú pôvodné prechody, v akom stave sú rozvody vody, niektoré bazény nemajú riešenú hydrauliku a cirkuláciu vody. Ak bazén fungoval bez technológie, je potrebné pripraviť technologické otvory atď. Po stavebnej činnosti sa môžeme venovať povrchovej úprave.  Na steny existujúceho bazéna pripevníme medzivrstvu geotextílie Filtek 500g/m²a kotviace lišty. Na tieto potom pripevníme vami vybraný odtieň fólie. 

Cieľom rekonštrukcie je predĺženie životnosti vášho bazéna. Po rekonštrukcii bazén bude fungovať dlhú dobu. 

Rekonštrukcia bazéna - pôvodný bazén Rekonštrukcia bazéna
Rekonštrukcia bazéna Rekonštrukcia bazéna
Rekonštrukcia bazéna Rekonštrukcia bazéna

 

S našimi dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym prístupom vám radi pomôžeme s rekonštrukciou vášho bazéna.